Техномаркет - RIDER 16"WA004-8013 ВЕЛОСИПЕД

RIDER 16"WA004-8013 ВЕЛОСИПЕД


Производител: RIDER
Шифра: 3446393
Достапност:
Редовна Цена:
3,999 ден.

ВЕЛОСИПЕД 16” БОЈА:СИНА. ДВЕ КОЧНИЦИ. АЛУМИНИУМСКИ БАНДАШИ. ШИШЕ ЗА ВОДА И КОРПА.

Слични производи