Техномаркет - RIDER 12" WA004-12-8012 ВЕЛОСИПЕД

RIDER 12" WA004-12-8012 ВЕЛОСИПЕД

-11%

Производител: RIDER
Шифра: 3446392
Достапност: залиха
Редовна Цена:
3,699 ден.

SMART цена:
3,299 ден.

ВЕЛОСИПЕД ЗА ДЕЦА 12" ДВЕ КОЧНИЦИ. КОРПА. ШИШЕ ЗА ВОДА. АЛУМИНИУМСКИ БАНДАШИ БОЈА : СИНА .

Слични производи