Техномаркет - SAMSUNG NK-24M3050PS АСПИРАТОР

SAMSUNG NK-24M3050PS АСПИРАТОР

-11%

Производител: SAMSUNG
Шифра: 3446280
Достапност: залиха
Редовна Цена:
9,499 ден.

SMART цена:
8,499 ден.

АСПИРАТОР МОНТАЖА НА ЅИД БРОЈ НА МОТОРИ 1 ТИП НА КОНТРОЛА- КОПЧЕ 3 НИВОА НА РАБОТА МОЌ НА АБСОРБЦИЈА (㎥ / HR) 512 ㎥ / H НИВО НА БУЧНОСТ 70 DBA ОСВЕТЛУВАЊЕ -ЛАМПИ 2 * 28W АЛУМИНИУМСКИ ФИЛТЕР КОЈ СЕ МИЕ ОДЛИЧЕН ДИЗАЈН ЗА ДОПОЛНУВАЊЕ НА СЕКОЈА КУЈНА БОЈА-ИНОКС ДИМЕНЗИИ (ШXВXД) 598 X МИН739 ~ MAX1.061 X 450 MM

Слични производи