Техномаркет - RUSSELL HOBBS 18966-56 МИКСЕР

RUSSELL HOBBS 18966-56 МИКСЕР


Производител: RUSSELL HOBBS
Шифра: 3446273
Достапност:
Редовна Цена:
1,799 ден.

SMART цена:
599 ден.

РАЧЕН МИКСЕР 300W МОЌНОСТ СО ТУРБО ФУНКЦИЈА ХРОМИРАНИ МАТАЛКИ И МЕШАЛКИ ЗА ТЕСТО ПЕТ БРЗИНИ КОНТРОЛА НА БРЗИНАТА СО ПАЛЕЦ МОЖНОСТ ЗА МИЕЊЕ НА ДОДАТОЦИТЕ ВО МАШИНА ЗА САДОВИ БОЈА-ЦРВЕНА

Слични производи