Техномаркет - RUSSELL HOBBS 18976-56 БЛЕНДЕР

RUSSELL HOBBS 18976-56 БЛЕНДЕР


Производител: RUSSELL HOBBS
Шифра: 3446271
Достапност: залиха
Редовна Цена:
2,099 ден.

SMART цена:
1,199 ден.

РАЧЕН БЛЕНДЕР МОЌНОСТ 400W ПРИ МАКСИМАЛНА БРЗИНА ДВЕ БРЗИНИ ОДВОИВ ДЕЛ ЗА МЕШАЊЕ СО СЕЧИВА ОД НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ДОДАТОК: ЧАША/ДОЗЕР СО КАПАЦИТЕТ ОД 0,5 Л ЕРГОНОМСКИ, УДОБЕН ДИЗАЈН БОЈА: ЦРВЕНО/ЦРНА

Слични производи