Техномаркет - TRONIOS 179.185 BEZZICEN MIKROFON

TRONIOS 179.185 BEZZICEN MIKROFON


Производител: LOTRONIC
Шифра: 3446267
Достапност: залиха
Редовна Цена:
5,899 ден.

ВИСОКО ЧУВСТВИТЕЛЕН ПРИЕМНИК HI S / N СООДНОС И НИЗОК T.H.D. ПРЕДНИ МОНТИРАНИ АНТЕНИ ИНДИКАТОРИ ЗА RF / AF РАЧЕН МИКРОФОН. XLR / AUX (6.35MM) ИЗЛЕЗНИ ПРИКЛУЧОЦИ РАБОТНА ФРЕКВЕНЦИЈА 200.175MHZ RF ИЗЛЕЗ <10MW ДИНАМИЧКИ ОПСЕГ> 100DB ФРЕКВЕНТЕН ОДЗИВ 40HZ - 20KHZ ФРЕКВЕНТНА СТАБИЛНОСТ <0.005% ЧУВСТВИТЕЛНОСТ 60DB 12DBU THD <0,5% ОДНОС НА СИГНАЛ ВО БУЧАВА> 100DB ОТСТАПУВАЊЕ 15KHZ БАТЕРИЈА 2X AA ПРИЕМНИК: ДИМЕНЗИИ 126 X 180 X 42MM МИКРОФОН: ДИМЕНЗИИ Ø51 X 248MM ТЕЖИНА 0,6КГ

Слични производи