Техномаркет - TRONIOS 173.126 ZICEN MIKROFON

TRONIOS 173.126 ZICEN MIKROFON


Производител: LOTRONIC
Шифра: 3446266
Достапност:
Редовна Цена:
1,299 ден.

ПЛАСТИЧЕН МИКРОФОН СО ДИНАМИЧКИ ВМЕТНУВАЧ И ФИКСЕН КАБЕЛ ОД 3М. ПРЕКИНУВАЧ ЗА ВКЛУЧУВАЊЕ / ИСКЛУЧУВАЊЕ ДИНАМИЧКИ ФИКСЕН КАБЕЛ СО ПРИКЛУЧОК ОД 6,3 ММ 3М ФРЕКВЕНТЕН ОДЗИВ 100HZ - 10KHZ ЧУВСТВИТЕЛНОСТ -71DB ИМПЕДАНСА 600 ОМ МИКРОФОН: КОНЕКТОР XLR КОНЕКТОР ЏЕК 6.3MM ОЛОВНА ДОЛЖИНА 3М ДИМЕНЗИИ 175 X 52MM ТЕЖИНА 200ГР

Слични производи