Техномаркет - ШПАТУЛА МАЛА ТЕФАЛ 2745112

ШПАТУЛА МАЛА ТЕФАЛ 2745112


Производител: TEFAL
Шифра: 3446225
Достапност:
Редовна Цена:
119 ден.

TEFAL BIENVENUE 2745112 • МАЛА ШПАТУЛА • БОЈА ЦРНА

Слични производи