Техномаркет - NATEC GENESIS GAMING KEYBOARD RHOD 110

NATEC GENESIS GAMING KEYBOARD RHOD 110


Производител: NATEC
Шифра: 3446150
Достапност: залиха
Редовна Цена:
499 ден.

ГЕЈМЕРСКА ТАСТАТУРА ЗАШТИТА ОД ТЕЧНОСТИ И ВЛАГА ЗАКЛУЧУВАЊЕ НА КОПЧЕТОWINDOWS, ЛАСЕРСКИ ВТИСНАТИ ЗНАЦИ НА КОПЧИЊАТА ЗГОЛЕМЕНА ТРАЈНОСТ ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈН 8 ДОДАТНИ ЦРВЕНИ КОПЧИЊА КОИ ГО ЗАМЕНУВААТ WASD И "СТРЕЛКИТЕ". ГУМЕНИ НОГАРКИ И ДОЛГИОТ (1,7 М) ТРАЕН КАБЕЛ.

Слични производи