Техномаркет - UGO BLUETOOTH RECHARGEABLE WATERPROOF SPEAKER

UGO BLUETOOTH RECHARGEABLE WATERPROOF SPEAKER

-36%

Производител: NATEC
Шифра: 3446148
Достапност: залиха
Редовна Цена:
669 ден.

SMART цена:
429 ден.

БЕЗЖИЧЕН ЗВУЧНИК СО ВОДООТПОРНА ЗАШТИТА ИЗЛЕЗ: 3.7V ВЛЕЗ: 5V. ВОЛУМЕН: 3W * 1 ФРЕКВЕНТЕН ОДЗИВ: 150-18KHZ СИГНАЛ И ШУМ:> 80DB. МАТЕРИЈАЛ: ПЛАСТИКА, ГУМА ЗАТВОРЕН , ВГРАДЕН ЗВУЧНИК. ФУНКЦИОНАЛНИ КОПЧИЊА. ВГРАДЕН МИКРОФОН.

Слични производи