Техномаркет - FAVORIT MBP-20 SILVER МИКРОБРАНОВА ПЕЧКА

FAVORIT MBP-20 SILVER МИКРОБРАНОВА ПЕЧКА


Производител: FAVORIT
Шифра: 3446121
Достапност: залиха
Редовна Цена:
4,299 ден.

SMART цена:
3,899 ден.

МИКРОБРАНОВА ПЕЧКА КАПАЦИТЕТ 20 L ЈАЧИНА: 700W РЕГУЛАЦИЈА: 5 НИВОА МЕХАНИЧКА РЕГУЛАЦИЈА ВРЕМЕ НА ГОТВЕЊЕ: 35’ ОДМРЗНУВАЊЕ ЕКСПРЕСНО ГОТВЕЊЕ ДЕБЕЛИНА НА СТАКЛОТО: 25,5MM СИГНАЛ ЗА КРАЈ БОЈА: СРЕБРЕНА ДИМЕНЗИИ (В*Ш*Д) 25,82/43,95/35,5 CM НЕТО/БРУТО ТЕЖИНА: 10,2/11,2 KG НАПОН 230V/50HZ ПРИКЛУЧОК: VDE PLUG

Слични производи