Техномаркет - GEMBIRD AUDIO BLUETOOTH RECEIVER RECHARCHABLE

GEMBIRD AUDIO BLUETOOTH RECEIVER RECHARCHABLE


Производител: GEMBIRD
Шифра: 3445667
Достапност: залиха
Редовна Цена:
569 ден.

BLUETOOTH АУДИО РЕСИВЕР СО ВГРАДЕНА БАТЕРИЈА ВРЕМЕ НА ПОДГОТВЕНОСТ ОД 230 ЧАСА И ДО 5 ЧАСА РАБОТНО ВРЕМЕ КОРИСТИ 3.5 ММ СТЕРЕО ПРИКЛУЧОК ЗА ДА СЕ ПОВРЗЕТЕ СО ВАШИОТ ДОМАШЕН СТЕРЕО, ТВ, АУДИО АВТОМОБИЛ, ИТН ... РАБОТИ СО СИТЕ MP3-ПЛЕЕРИ, ТЕЛЕФОНИ, ТАБЛЕТИ ИЛИ КОМПЈУТЕРИ КОИ МОЖАТ ДА ПРОСЛЕДАТ МУЗИКА ПРЕКУ BLUETOOTH СИГНАЛОТ ДОСТИГНУВА ДО 10 M СПЕЦИФИКАЦИИ ИНТЕРФЕЈС: BLUETOOTH V.3.0 + EDR, КЛАСА II ФРЕКВЕНТЕН ОПСЕГ НА BLUETOOTH: 2.4 GHZ - 2.4835 GHZ ПОДДРЖАНИ ПРОФИЛИ: A2DP ВЛЕЗЕН DC: 5 V / 500 MA АУДИО ИЗЛЕЗ: 3.5 МИЛИМЕТАРСКИ СТЕРЕО ПРИКЛУЧОК ОДГОВОР ЗА ЗВУЧНА ФРЕКВЕНЦИЈА: 20 HZ - 15 KHZ БАТЕРИЈА: 130 MAH LI-POLYMER ВРЕМЕ НА ПОЛНЕЊЕ: 2 ЧАСА ДИМЕНЗИИ: 54 ММ Х 25 ММ Х 12 ММ НЕТО ТЕЖИНА: 11 G

Слични производи