Техномаркет - MUHLER WD13 АПАРАТ ЗА ВОДА

MUHLER WD13 АПАРАТ ЗА ВОДА

-28%

Производител: MUHLER
Шифра: 29288681
Достапност: залиха
Редовна Цена:
3,999 ден.

SMART цена:
2,899 ден.

МОЌНОСТ НА ГРЕЕЊЕ: 420 W КАПАЦИТЕТ НА ГРЕЕЊЕ:> 90 °, 5.0 L / H МОЌНОСТ ЗА ЛАДЕЊЕ: 65 W КАПАЦИТЕТ НА ЛАДЕЊЕ: <15 °, 1.0 L / H РЕЗЕРВОАР ЗА ВОДА ОД НЕ'РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ТИП НА ЛАДЕЊЕ: ЕЛЕКТРОНСКИ МАТЕРИЈАЛ: ПЛАСТИКА И МЕТАЛ

Слични производи