Техномаркет - PANASONIC EW-DJ10-A503 AIR FLOSS

PANASONIC EW-DJ10-A503 AIR FLOSS

-17%

Производител: PANASONIC
Шифра: 29288679
Достапност: залиха
Редовна Цена:
3,499 ден.

SMART цена:
2,899 ден.

ДВОСТЕПЕН ПУЛС ЗА СЕКОЈДНЕВНО ЧИСТЕЊЕ И ЗА ЧУВСТВИТЕЛНИ НЕПЦА ПУЛСИРАЊА СО ГОЛЕМА МОЌНОСТ ЗА ОТСТРАНУВАЊЕ НА НАСЛАГИТЕ 100% ВОДООТПОРЕН ЗА БРЗО И ЛЕСНО ЧИСТЕЊЕ ПОД МЛАЗ ВОДА СКЛОПЛИВ ДИЗАЈН КОЈ ЛЕСНО СЕ ВКЛОПУВА ВО ТОРБА ИЛИ БАГАЖ

Слични производи