Техномаркет - MUHLER MAX9 КАРАОКЕ

MUHLER MAX9 КАРАОКЕ

-36%

Производител: MUHLER
Шифра: 29286330
Достапност: залиха
Редовна Цена:
10,999 ден.

SMART цена:
6,999 ден.

КАРАОКЕ ЗВУЧНИK ТИП НА СПАРУВАЊЕ: BLUETOOTH 5.0, УСБ СЛОТ ЗА КАРТИЧКА 3,5 ММ ЏЕК НОМИНАЛНА МОЌНОСТ: RMS 35W МАКСИМАЛНА МОЌНОСТ: 800W РЕПРОДУКЦИЈА: MP3, WAV, FLAC FM ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ ТРАЕЊЕ НА БАТЕРИЈАТА: 3-3,5 ЧАСА ДОДАТОЦИ: 2 МИКРОФОНИ, КАБЕЛ ЗА ПОЛНЕЊЕ, РАЧКА И ДРЖАЧИ ЗА ЛЕСНО НОСЕЊЕ

Слични производи