Техномаркет - MUHLER MC993RED МАШИНКА ЗА ПОТСТРИЖУВАЊЕ

MUHLER MC993RED МАШИНКА ЗА ПОТСТРИЖУВАЊЕ


Производител: MUHLER
Шифра: 29286327
Достапност: залиха
Редовна Цена:
899 ден.

SMART цена:
599 ден.

БЕЗЖИЧНА МАШИНКА ЗА ПОТСТРИЖУВАЊЕ ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈН ТРИМЕР ЗА ТЕЛО КОПЧЕ ЗА ВКЛУЧУВАЊЕ / ИСКЛУЧУВАЊЕ ОТСТРАНЛИВИ СЕЧИЛА ЗА ЛЕСНО ЧИСТЕЊЕ ИНДИКАТОР ЗА ПОЛНЕЊЕ ПРИЛАГОДЛИВА ВИСИНА НА ПОТСТРИЖУВАЊЕ БАТЕРИЈА ЗА ПОЛНЕЊЕ ВРЕМЕ НА ПОЛНЕЊЕ: 8 ЧАСА ВРЕМЕ НА РАБОТА: 45 МИН.

Слични производи