Техномаркет - VIVAX MWO-2079BL

VIVAX MWO-2079BL


Производител: VIVAX
Шифра: 29286124
Достапност: залиха
Редовна Цена:
5,999 ден.

МИКРОПЕЧКА КАПАЦИТЕТ: 20 L МИКРОБРАНОВА МОЌНОСТ: 700W, МОЌНОСТ ЗА ГРИЛ: 1000W, ДИГИТАЛНА КОНТРОЛА, LED ДИСПЛЕЈ, ОПСЕГ НА ТАЈМЕРОT 0:05 S - 95:00 MIN, ФУНКЦИЈА ЗА ОДМРЗНУВАЊЕ НА ХРАНА ДИМЕНЗИИ (В X Ш X Д) : 48,8 X 29,1 X 38 SM БОЈА: ЦРНА

Слични производи