Техномаркет - VIVAX MWO-2070BL

VIVAX MWO-2070BL

-27%

Производител: VIVAX
Шифра: 29286123
Достапност: залиха
Редовна Цена:
5,399 ден.

SMART цена:
3,991 ден.

МИКРОПЕЧКА МИКРОБРАНОВА МОЌНОСТ: 700W, КАПАЦИТЕТ: 20 L ДИГИТАЛНА КОНТРОЛА, LED ДИСПЛЕЈ, 5 СТЕПЕНИ НА МОЌНОСТ ОПСЕГ НА ТАЈМЕРОT 0:05 S - 95:00 MIN, ФУНКЦИЈА ЗА ОДМРЗНУВАЊЕ НА ХРАНА ПО ТЕЖИНА /ВРЕМЕ ДИМЕНЗИИ (В X Ш X Д) : 44X25,9X33,6 СM БОЈА: ЦРНА

Слични производи