Техномаркет - GORENJE EC611G ШПОРЕТ

GORENJE EC611G ШПОРЕТ


Производител: GORENJE
Шифра: 29285993
Достапност: залиха
Редовна Цена:
20,999 ден.

SMART цена:
16,992 ден.

ЕЛЕКТРИЧЕН ШПОРЕТ СО КЕРАМИЧКА ПЛОЧА РЕРНА HOMEMADE® ,МОДЕЛИРАНА КАКО ТРАДИЦИОНАЛНИТЕ ПЕЧКИ НА ДРВО КАПАЦИТЕТ НА РЕРНАТА: 65 L ГОЛЕМИНА НА НАЈГОЛЕМАТА ТАВА ЗА ПЕЧЕЊЕ: 1,316 СМ² ДВОЈНО ЗАСТАКЛЕНА ВРАТА НА РЕРНАТА ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА: А ЕРГОНОМСКИ КОПЧИЊА СТАКЛО-КЕРАМИЧКА ПЛОЧА 4 ЗОНИ ЗА ГОТВЕЊЕ ЛЕВО НАПРЕД: CM 21 СМ, 2,1 KW, ДЕСНО НАПРЕД: 5 14,5 СМ, 1,2 KW, ЛЕВО НАЗАД: 14,5 СМ, 1,2 KW, ДЕСНО НАЗАД: CM 18 СМ, 1,7 KW ЧИСТЕЊЕ СО AQUACLEAN ФУНКЦИЈА ДИМЕНЗИИ (В × Ш × Д): 60 × 85 × 60 СМ БОЈА: БЕЛА

Слични производи