Техномаркет - THERMOR EVIDENCE 3 1500W

THERMOR EVIDENCE 3 1500W

-11%

Производител: THERMOR
Шифра: 29285828
Достапност: залиха
Редовна Цена:
4,699 ден.

SMART цена:
4,199 ден.

ПАНЕЛНА ГРЕАЛКА МОЌНОСТ: 1500 W ПРЕЦИЗЕН ЕЛЕКТРОНСКИ ТЕРМОСТАТ ЗАШТИТА: IP 24, ЕЛЕГАНТЕН ДИЗАЈН ДОЛЖИНА НА КАБЕЛОТ: 1,5 M ПРЕДВИДЕНА ПОВРШИНА НА ЗАГРЕВАЊЕ: 12-18 М2 БЕЗБЕДНОСНА ЗАШТИТА ОД НАВАЛУВАЊЕ АВТОМАТСКА ЗАШТИТА ОД ПРЕГРЕВАЊЕ. ТИВОК РЕЖИМ НА РАБОТА НАПОН: 230 V, 50 HZ ДИМЕНЗИИ: Ш Х В Х Д : 461 × 613 × 114 ММ

Слични производи