Техномаркет - THERMOR EVIDENCE 3 2000W

THERMOR EVIDENCE 3 2000W

-10%

Производител: THERMOR
Шифра: 29285827
Достапност: залиха
Редовна Цена:
5,399 ден.

SMART цена:
4,899 ден.

ПАНЕЛНА ГРЕАЛКА МОЌНОСТ: 2000 W ЕЛЕКТРОНСКИ ТЕРМОСТАТ ЗАШТИТА: IP 24, ДОЛЖИНА НА КАБЕЛОТ: 1,5 M ПРЕДВИДЕНА ПОВРШИНА НА ЗАГРЕВАЊЕ: 15 - 20 М2 ТИВОК РЕЖИМ НА РАБОТА НАПОН: 230 V, 50 HZ ДИМЕНЗИИ: Ш Х В Х Д : 761 X 461 X 92 ММ

Слични производи