Техномаркет - MOUSE UGO SIMPLE USB 1000DPI BLACK

MOUSE UGO SIMPLE USB 1000DPI BLACK


Производител: NATEC
Шифра: 1905747
Достапност: залиха
Редовна Цена:
139 ден.

ГЛУШЕЦ СО USB КОНЕКТОР. БРОЈ НА КОПЧИЊА: 3 ПОВРЗУВАЊЕ СО USB 2.0 МАКСИМАЛНА РЕЗОЛУЦИЈА ОД 1000 DPI ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ: 1,5 М ОПЕРАТИВЕН СИСТЕМ: WINDOWS XP / VISTA / 7 / 8/10

Слични производи