Техномаркет - GEMBIRD USB 2.0 A-PLUG MINI 5PM 1.8M PREMIUM

GEMBIRD USB 2.0 A-PLUG MINI 5PM 1.8M PREMIUM


Производител: GEMBIRD
Шифра: 1905724
Достапност: залиха
Редовна Цена:
99 ден.

УСБ КАБЕЛ УСБ 2.0, УСБ А МАШКО НА МИКРО УСБ МАШКО ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ 1,8 М БОЈА ЦРНА

Слични производи