Техномаркет - ELECTROLUX EOB-43410OX ФУРНА

ELECTROLUX EOB-43410OX ФУРНА

-19%

Производител: ELECTROLUX
Шифра: 1545705
Достапност: залиха
Редовна Цена:
18,499 ден.

SMART цена:
14,997 ден.

ВГРАДЛИВА ФУРНА ВОЛУМЕН 72 Л ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А, ЕЛЕКТРОНСКИ ФУНКЦИИ КОПЧИЊА НА ВОВЛЕКУВАЊЕ ЗВУЧЕН СИГНАЛ, ВРЕМЕТРАЕЊЕ НА ПРОГРАМА , КРАЈ, ВРЕМЕ, ТЕМПЕРАТУРА ДОЛЕН ГРЕЈАЧ, ВЕНТИЛАТОР , AQUACLEAN ЧИСТЕЊЕ, СИЈАЛИЧКА, ДИМЕНЗИИ В х Ш х Д 60x56x55 СМ

Слични производи