Техномаркет - Whirlpool

МАКСИМАЛНА ТИШИНА, МИНИМАЛНИ ВИБРАЦИИ

Перењето на алишта донесено на ново ниво!

Со моделите на Whilpool машините за перење со неверојатно минимални вибрации и максимална тишина, перете ги вашите алишта без да ја нарушите тишината на вашиот дом. 

Купете ги сега и добијте неверојатен подарок - микробранова печка Whirlpool MWP 201 SB!

Акцијата трае до 30.04.2024

 

Големи капацитети, големи заштеди

Искористете ги попустите од над 20% на машини за перење од Whirlpool и Indesit само сега со 5 годишна гаранција!

Направете го вистинкиот избор! Погледнете ги моделите и изберете ја вашата совршена машина за перење и заштедете повеќе од 20% и бидете безгрижни 5 години.